Kalpli Gümüş Kolye

Gösterilen sonuç sayısı: 3

Kalpli Gümüş Kolye

Zirkon Taşlı Kalp Gümüş Kolye

400,00 280,00

Kalpli Gümüş Kolye

3 Kalp Detay Kalp Gümüş Kolye

125,00 87,50

Kalpli Gümüş Kolye

Kalp Desenli Gümüş Kolye

320,00 224,00

Kalpli Gümüş Kolye

Takılar hem erkek hem de kadın dünyasında çok önemlidir. Kişinin karakterini yansıtır. Ancak kadınların dünyasında asla vazgeçilmez bazı aksesuarlar vardır. Kalpli gümüş kolye gibi. Kolyelerin kadınlarda şık ve zarif bir yansıması vardır. Gün içinde zarif bir görüntüye sahip olurken, gece davetlerinde asaleti, şıklığı ve ihtişamı sergilemektedir.

Gümüş doğada bulunan değerli taşlardan biridir. Bu doğa harikası maden, kolye ile buluşunca ortaya mükemmel modeller ve özel tasarımlar çıkıyor. Gümüş kolye başlı başına kültürümüzden gelen bir zenginliğine sahiptir. Kalpli gümüş kolye bayan modelleri için özel olarak tasarlanmıştır.

Son yıllarda alışverişler artık online olarak yapılmaktadır. Bu sayede daha detaylı bir inceleme şansına sahip oluyorsunuz. Tasarlanan tüm kalpli gümüş kolye bayan modellerine aynı anda bakabilir ve alışveriş yapabilirsiniz.

En çok tercih edilen kalpli gümüş kolye modelleri çeşitlendirilerek geniş bir yelpazeye sahip olmuştur. Tasarlanan ürünler kalpli gümüş kolye isimli modelleri bunlardan sadece biridir. Dilerseniz bu kolye içine isim yazdırabiliyorsunuz. Ya da kalpli anahtarlı gümüş kolye tasarımlarını tercih edebilirsiniz. Üzerinde küçük taşlarla şık ve zarif bir duruş sergiliyor.

Sevdiklerinize hediye etmek için çok ideal bir tercihtir. Doğum günlerinde veya özel günlerde ona verilebilecek en güzel hediyelerin başında gelir. Mutluluğuna ortak olacağınızı düşündüğünüz ve onu memnun edecek en güzel hediyedir. Narin ve şık bir kalpli kolye kişinin zarafetine katkı sağlayacaktır.

Son yıllarda trend olma yolunda ilerleyen kalpli gümüş kolye taşlarla daha da göz alıcı hale getirilmiştir. Taşların doğal yapıları insan sağlığına oldukça katkı sağlamaktadır. Vücuttaki negatif enerjiyi alır. Sakinleştirir, elektromanyetik dalgaların vücuda girişini engeller. Kolyelerde bulunan taşların gümüşle birleşiminde hem sağlıklı kalır hem de şık bir görünüşe sahip olursunuz.

Kalpli gümüş kolyelerin taşlı modellerinde; anahtarın üzerinde bulunan taşlar, kalplerin etrafını çevreleyen taşlar ışıltı katmaktadır.

Kalpli Gümüş Kolye Modelleri

Gümüş kolyeler her modelde farklı bir izlenim bırakmaktadır. Her tarza, her yaşa ve her kesime hitap eden eşsiz tasarımları vardır. Bu yıl trend olan model kalpli gümüş kolye tasarımlarıdır. Trend olmasının nedeni kalpli kolyelerdeki tasarımların isimli olması, anahtarlı veya gül sembolünün konulmasıdır. Ayrıca taşlı olması ışıltıyı seven takı severleri mutlu etmiştir.

Günlük hayatta ve gece davetlerinde rahatlıkla kullanılan ve uygunluk gösteren bir takıdır. Kalpli olması romantizm sevenler için büyük bir tercih oluşturmaktadır. Kalp aşkı ve tutkuyu simgeler. Kalpli gümüş kolye isimli olarak en yeni tasarımlar, gece davetleri katılımlarınızda sizlere eşlik edecektir.

Kolye kadınlardaki estetiği ortaya çıkarmaktadır. Kadınlardaki estetiği, zarafeti ve kuğu duruşu olarak adlandırılan görüntüyü destekler. Her mevsim kullanılan, kalpli kolyelere destek veren objeler ile sevimli bir görüntü de sağlar. Kalpli gümüş kolyelerde kullanılan melek figürleri, iki kalpli olanlar, kalpli isimli kolyeler ve kalpli anahtarlı gümüş kolyeler ile kendi stilinizi yansıtabilirsiniz.

Gümüş takı kullanımlarında en çok yaşanan sorun gümüşün kararması idi. Artık böyle bir durumla karşılaşmıyorsunuz. Mikron kaplama teknolojisi ise gümüş takılarınızda bu sorunların hiçbiri olmayacaktır. Gönül rahatlığı ile kullanabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Yıl dönümleri, anneler günü, sevgililer günü, doğum günleri için eşsiz bir hediye tercihi olacaktır. Hediye ettiğiniz kişi sizin zevkinizi ve sizin ona olan duygularınızı ve hislerinizi yansıtacaktır. Özel ve şık kutularında hazırlanan paketleri ile hediyeniz uzun yıllar kullanılacaktır.

Gümüş takılar farklı madenlerle bir arada kullanıldığında gözlere görsel şölen sunmaktadır. Kalpli gümüş kolye bayan modellerinde pırlanta ve gümüşle birlikte kullanıldığında hem iş hayatınızda hem de gece davetlerinde sizin kıyafetlerinize şıklık katacaktır. Güne damga vurmanıza yardımcı olacaktır. Kombinlerinize ışıltı sağlayacak ve size parlaklık kazandıracaktır. Kalpli gümüş kolye hem değerli hem de zamansız bir kullanıma sahiptir. Yani kullanım alanı olmayan bir takıdır. İster gün içinde iş yerinizde isterseniz gece davetlerinde size eşlik ederler.

Kalpli Gümüş Kolye Fiyatları

Takıların insan hayatındaki hisleri farklıdır. Ayrı bir görüntüye sahiptirler. Bileklik veya kolye fark etmeksizin hissettirdikleri, kişilinizin biraz dışa yansımasıdır. Abartıdan uzak, sade ve abartısız bir şıklık arayanlar için minimalist kalpli gümüş kolye takıları en ideal tercihler arasında yerini alır. Farklı bir tarza sahip dinamik, daha enerjik bir karaktere sahip kişiler içinse renkli taşlarla hareketlilik kazandırılan kalpli anahtarlı gümüş kolye modeller sizlerin karakterinizi, enerjinizi yansıtacaktır.

Gümüş kalpli bir kolye almayı düşünüyorsanız modeli ile fiyatları farklılık gösterecektir. Çünkü kolyede bulunan eğer varsa taşları, gramı, ayarı ile değişiklik gösterecektir. Son yıllarda altın ve gümüşteki fiyat yükselişide ücretlere yansıtılmaktadır. Eğer taş kullanıldı ise kaç sıra kullanıldığı veya çift kalpli gümüş kolye modeli isefiyatları farklı olmaktadır. Ancak değerli bir hediye ve asla kullanım alanı kısıtlılığı olmayan aksine kullanım kolaylığı olan bir aksesuardır. Rahatlıkla hediye alabileceğiniz, kolaylıkla kullanacağınız bu aksesuarlara ömürlük takılar da diyebiliriz.

Kalpli gümüş kolye bayan modellerinin her birinde garanti belgesi olacaktır. Beğendiniz bir modeli bütçenize uygun şartlarda bulabilirsiniz. Zengin tasarımlara sahip çeşitli kalpli gümüş kolye bayan modellerini bulabilirsiniz. Modası geçmeyen takılardır. Çok uzun yıllar severek kullanabileceğiniz aksesuarlardır. Gümüş anti alerjik ve anti bakteriyel bir maddedir. Bu nedenle alerji sorunu ile karşılaşılmaz. Aksine bulunduğu yerdeki mikropları temizleme özelliğine sahiptir.

Mikron kaplama teknolojisi sayesinde takılarınızda soyulma, kararma ve solma gibi olumsuz durumlar yaşanmaz. Tarzınızla bütünleşen gümüş kolye çeşitlerini ilk günkü şıklığıyla uzun yıllar kullanılabilirsiniz. Özel tasarımları olan, rengarenk taşlı takılar göz alıcı formlarla buluşuyor. Sevdikleriniz için de özel ve anlamlı hediye seçenekleri arasında olan gümüş kolyeler, unutulmaz anılara imza atabilir. Her yaş grubuna hitap eden model çeşitliliğine sahiptir.